Pola oznaczone * są wymagane.

Wyłapywanie psów:


Wyłapywanie, odławianie i zabezpieczanie zwierząt

 

bezpańskich, bezdomnych psów, kotów, gołębi itd....

 

Realizujemy zlecenia związane z ochroną przed bezdomnymi zwierzętami na terenie Gmin głównie z terenu "dolnośląskie" inne rejony po weryfikacji naszych możliwości i Waszych oczekiwań.....

 

 

 

 

 

Celem usługi - zlecenia jest zazwyczaj  wyłapanie - odławianie, a następnie zabezpieczanie bezpańskich, bezdomnych psów, kotów oraz innych zwierząt oraz ich transport do zakładu leczniczego ”GUT-FARMER”-S.Gut. Za taką usługę  jest pobierana stosowna opłata ustalana każdorazowo indywidualnie. Koszt odłowienia jednej sztuki  uzależniony jest od kilometrów do miejsca docelowego, od ilości zwierząt w ciągu roku, jak również od nakładu pracy Ekipy - w tym weterynaryjne zabezpieczenie zwierzaka podczas wyłapywania jak i podczas transportu do zakładu leczniczego dla zwierząt. Przy każdorazowym zleceniu, zarówno jednostkowym, jak i w ramach umowy współpracy zobowiązujemy się do zapewnienia bezpłatnego domu tymczasowego do czasu znalezienia nowego docelowego domu dla zwierzęcia - adopcji, lub do czasu umieszczenia takiego Pupila w schronisku dla zwierząt.

 

 

 

Dysponujemy wykwalifikowaną Kadrą oraz specjalistycznym sprzętem: klatki "pułapki" różnych rozmiarów, oraz samochód przystosowany do szybkiego przemieszczania się w sytuacji zagrożenia życia Ludzi - głównie zwierzęta agresywne. Użytkowana przez nas flota zapewnia bezpieczeństwo i komfort przewożonym zwierzętom. Przestrzeń służąca do transportu jest klimatyzowana oraz przystosowana do dezynfekcji. Zapewniamy pełną opiekę lekarsko-weterynaryjną wszystkim wyłapanym zwierzętom w ramach prowadzonego zakładu leczniczego dla zwierząt. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia oraz zatwierdzenia, co pozwala na profesjonalne świadczenie usług.
Nadmieniamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami bezdomne zwierzaki z terenu Gmin powinny trafić do schroniska dla zwierząt lub do zakładów leczniczych dla zwierząt jakim jest np.Gabinet Weterynaryjny - w przypadkach gdy zwierzę bezdomne jest wychudzone, chore, lub wymagające innej opieki weterynaryjnej - po wypadkach komunikacyjnych z udziałem zwierząt.